Калібрувальна лабораторія ДП «ЗАПОРІЖЖЯСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ» акредитована Національним агентством з акредитації України (НААУ) на компетентність виконувати калібрування засобів вимірювальної техніки у відповідності до вимог ДСТУ ISO/IEC 17025:2017 з оцінкою невизначеності вимірювань (атестат акредитації 40047 від 20.09.2019).

Сфера нашої акредитації охоплює наступні види вимірювань:
EM – електрика та магнетизм
L – довжина
M – маса та пов’язані з нею величини
T – термометрія
TF – час і частота

Акредитація в НААУ дає нам право виконувати калібрування відповідно до вимог ДСТУ ISO/IEC 17025:2017 еталонів засобів вимірювальної техніки, що належать метрологічним службам підприємств і організацій, та устаткування для акредитованих випробувальних лабораторій.

Також відповідно до статті 27 Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність» калібруванню в добровільному порядку можуть підлягати засоби вимірювальної техніки, які застосовуються у сфері та/або поза сферою законодавчо регульованої метрології.

Нагадуємо, що НААУ є повноправним членом Міжнародної кооперації з акредитації лабораторій (ILAC) та підписантом Угоди про взаємне визнання (ILAC MRA) за напрямками акредитації випробувальних та калібрувальних лабораторій. Таким чином, результати діяльності лабораторій, акредитованих НААУ, визнаються у більш ніж 80 країнах світу, які є підписантами вищезазначеної угоди.

Запрошуємо підприємства, організації та випробувальні лабораторії до співпраці! Висококваліфікований персонал калібрувальної лабораторії ДП «ЗАПОРІЖЖЯСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ» у поєднанні з сучасним вимірювальним обладнанням є гарантією якісного обслуговування наших замовників та отримання достовірних, надійних і неупереджених результатів вимірювань!                                                               

Більш детальна інформація за тел.: (061) 221-05-03  e-mail: zdcsms@zdcsms.zp.ua