Національний фонд нормативних документів забезпечує розповсюдження національних стандартів на платній основі для установ, підприємств, організацій незалежно від форм власності та виду діяльності, громадян та їх об’єднань із додержанням чинного законодавства України

Надання офіційних копій та актуалізація нормативних документів

 

ЗАКОН УКРАЇНИ
«Про стандартизацію»
від 05.06.2014 № 1315-VII

Стаття 24
Частина 1
Національні стандарти, кодекси усталеної практики, зміни до них та розроблені Національним органом стандартизації каталоги видаються, відтворюються та розповсюджуються Національним органом стандартизації.

Частина 4
Інформаційні послуги надаються Національним органом стандартизації на договірних (платних) засадах шляхом видання, відтворення та розповсюдження офіційних текстів національних стандартів, кодексів усталеної практики та змін до них.

Розповсюдження копій нормативних документів на платній основі є європейською та міжнародною практикою і є одним із джерел фінансування роботи органів стандартизації.

У зв’язку з цим, ДП «ЗАПОРІЖЖЯСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ», яке є агентом Національного органу стандартизації, розповсюджує офіційні копії та належним чином завірені витяги з нормативних документів на платній основі.

Ціна нормативного документу залежить від кількості сторінок у документі (розраховується множенням кількості сторінок на ціну за одну сторінку)

Ціна ДП «ЗАПОРІЖЖЯСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ»
на офіційну копію національного нормативного документу
на паперовому носії

21,34 грн. з ПДВ

за одну сторінку

+

5,27 грн.

на захист кожного документа
(голограму)