Технічний регламент безпеки машини встановлює вимоги до машин щодо захисту життя та здоров’я людини, захисту тварин або рослин, а також майна та охорони навколишнього природного середовища, процедуру оцінки відповідності машин та вимоги до їх обігу на ринку України та/або введення в експлуатацію.

Оцінка відповідності машин передбачає одну з нижче вказаних процедур (модулів) та/або їх поєднання:
— реєстрація декларації про відповідність вимогам технічного регламенту – для оцінки відповідності застосовуються модулі А (внутрішній контроль виробництва), А1 (внутрішній контроль виробництва з проведенням випробувань продукції під наглядом), А2 (внутрішній контроль виробництва з проведенням перевірок продукції під наглядом через певні інтервали часу);
— сертифікація продукції;
— видача сертифіката перевірки типу машини – для оцінки відповідності застосовується модуль В (експертиза типу);
— схвалення системи управління якістю – для оцінки відповідності застосовується модуль Н (цілковите забезпечення якості).

Схему проведення робіт (модуль) обирає заявник, але модулі А, А1 та А2 не використовуються для продукції, що наведена у Додатку 9 Технічного регламенту безпеки машин. Для такої продукції застосовують одну з наступних процедур оцінки відповідності:
— внутрішня перевірка відповідності машини на підприємстві виробника;
— перевірка типу машини;
— цілковите забезпечення якості.

Консультації з питань оцінки відповідності продукції вимогам Технічного регламенту безпеки машин за тел.: +38 (061) 221-05-18.