Наша калібрувальна лабораторія пройшла акредитацію в НААУ

Національне агентство з акредитації України (НААУ) визнало калібрувальну лабораторію ДП «ЗАПОРІЖЖЯСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ» компетентною виконувати калібрування засобів вимірювальної техніки у відповідності до вимог ДСТУ ISO/IEC 17025:2006 з оцінкою невизначеності вимірювань (атестат про акредитацію 4К047 від 20.07.2018).

Atestat KL 2018Сфера нашої акредитації охоплює наступні види вимірювань:
EM – електрика та магнетизм
L – довжина
M – маса та пов’язані з нею величини
T – термометрія
TF – час і частота

СФЕРА АКРЕДИТАЦІЇ КАЛІБРУВАЛЬНОЇ ЛАБОРАТОРІЇ

Акредитація в НААУ дає нам право виконувати калібрування відповідно до вимог ДСТУ ISO/IEC 17025:2006 еталонів засобів вимірювальної техніки, що належать метрологічним службам підприємств і організацій, та устаткування для акредитованих випробувальних лабораторій.

Також відповідно до статті 27 Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність» калібруванню в добровільному порядку можуть підлягати засоби вимірювальної техніки, які застосовуються у сфері та/або поза сферою законодавчо регульованої метрології.

Нагадуємо, що НААУ є повноправним членом Міжнародної кооперації з акредитації лабораторій (ILAC) та підписантом Угоди про взаємне визнання (ILAC MRA) за напрямками акредитації випробувальних та калібрувальних лабораторій. Таким чином, результати діяльності лабораторій, акредитованих НААУ, визнаються у більш ніж 80 країнах світу, які є підписантами вищезазначеної угоди.

Запрошуємо підприємства, організації та випробувальні лабораторії до співпраці! Висококваліфікований персонал калібрувальної лабораторії ДП «ЗАПОРІЖЖЯСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ» у поєднанні з сучасним вимірювальним обладнанням є гарантією якісного обслуговування наших замовників та отримання достовірних, надійних і неупереджених результатів вимірювань!

Звертайтеся за тел.: (061) 289-98-68

Ви знаходитесь тут:ГоловнаІНФОРМАЦІЙНА ПОЛІТИКАНовиниНаша калібрувальна лабораторія пройшла акредитацію в НААУ

Використання матерiалу цього сайту
можливе тiльки з посиланням на джерело

Повідомлення та інформацію про факти корупційних дій та інших зловживань службовим становищем з боку працівників ДП «Запоріжжястандартметрологія» Ви можете надавати за тел. +38 061 233-05-64, +38 061 220-01-69


Розроблено у 2014