Системи управління якістю ISO 9001:2015

Стандарти ISO серії 9000 на сьогоднішній день поширені більш ніж в 190 країнах світу. При цьому вони можуть бути застосовні до будь-якого підприємства і організації, незалежно від їх розміру, форми власності та сфери діяльності. Як свідчить міжнародний досвід, впровадження в організації системи управління якістю, розробленої на основі цих стандартів, сприяє спрощенню системи надання послуг та підвищенню їх якості, встановленню налагодженого зворотного зв'язку зі споживачами, покращенню робочого клімату, забезпеченню стабільної роботи в умовах плинності персоналу, прийняттю раціональних та ефективних рішень на основі фактів. У результаті діяльність організації стає більш зрозумілою та прозорою, в ній встановлюється чіткий розподіл відповідальності, підвищується рівень внутрішньої організованості та зменшується кількість помилок.

Сертифікація системи управління якістю проводиться за ініціативою виробника продукції (надавача послуг) з метою засвідчення її відповідності вимогам ДСТУ ISO 9001:2015 і забезпечення упевненості в тому, що:

• виробник здатний постійно випускати продукцію, яка відповідає вимогам нормативних документів;
• продукція незадовільної якості своєчасно виявляється і виробник вживає всі необхідні заходи для запобігання вироблення такої продукції на постійній основі.

Тому значна увага при перевірці і оцінюванні системи управління якістю приділяється діяльності підприємства з управління і забезпечення якості відповідно до вимог нормативних документів, стану виробництва з точки зору забезпечення стабільного випуску якісної продукції, якості продукції (на підставі лабораторних випробувань та інформації щодо якості з різних джерел).

Варто відзначити, що отриманий сертифікат на систему управління якістю – не кінцевий результат, адже однією з вимог стандарту є постійне її вдосконалення та підвищення її результативності. Тобто потрібно регулярно переглядати і актуалізувати існуючі документи з урахуванням більш сучасних підходів до виробництва, нових видів послуг і т.д. Тільки за таких умов система управління якістю буде ефективно працювати і дасть позитивний результат.

Фахівці ДП «ЗАПОРІЖЖЯСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ» мають багаторічний досвід в питаннях впровадження та сертифікації систем управління якістю. На максимально вигідних для вас умовах ми проведемо діагностику вашого підприємства (організації) на готовність до впровадження системи, надамо допомогу в підготовці необхідних документів і в навчанні внутрішніх аудиторів, а також виконаємо роботи з сертифікації.

Більш детальна інформація за тел.: (061) 224-69-85.

Якщо Ви хочете заощадити свій час, збережіть на ПК зразки необхідних документів, заповніть всі поля і відправте попередню заявку на обробку фахівцям через форму "Відправити заявку".

Ви знаходитесь тут:ГоловнаПослугиСистеми управлінняСистеми управління якістю ISO 9001:2015

Використання матерiалу цього сайту
можливе тiльки з посиланням на джерело

Повідомлення та інформацію про факти корупційних дій та інших зловживань службовим становищем з боку працівників ДП «Запоріжжястандартметрологія» Ви можете надавати за тел. +38 061 233-05-64, +38 061 220-01-69


Розроблено у 2014