Сертифікація харчової продукції, товарів побутової хімії та парфумерно-косметичних виробів

ОС ДП «ЗАПОРІЖЖЯСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ» уповноважений та призначений на проведення робіт з сертифікації продукції, що виготовляється в Україні та ввозиться на її територію з інших країн для реалізації, за наступними напрямками:
- харчова продукція та продовольча сировина;
- мийні засоби;
- парфумерно-косметичні вироби.

Роботи з сертифікації проводять кваліфіковані фахівці:
Фролова Л.Л. – аудитор з сертифікації харчової продукції та продовольчої сировини; аудитор з атестації виробництв харчової продукції та продовольчої сировини; аудитор з сертифікації системи управління безпечністю харчових продуктів (на основі концепції HACCP); аудитор з сертифікації послуг закладів ресторанного господарства, освіта вища, спеціальність за дипломом – технологія виноробства.

Залевська О. В. – фахівець з сертифікації 1-ї категорії, аудитор з сертифікації мийних засобів, освіта вища, спеціальність за дипломом – технологія зберігання та переробка зерна.

Перелік необхідних документів для проведення робіт з сертифікації в Державній системі сертифікації

 Сертифікація партії продукції  Сертифікація серійного виробництва продукції
1. Заявка
2. Додаток до заявки
3. Перелік документів, що додаються до заявки

1. Заявка 1, 2, 3, 4, 5
2. Додаток до заявки 1, 2
3. Опитувальна анкета
4. Перелік документів, що додаються до заявки для проведення робіт з сертифікації продукції, що випускається серійно (у відповідності до обраної схеми проведення робіт з сертифікації)

                                                                                                

                                                                                                 ДП "ЗАПОРІЖЯСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ", кімн. 214.

Консультації з питань сертифікації харчової продукції та продовольчої сировини за тел. +38 (061) 289-98-69, або надсилайте заявку на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Якщо Ви хочете заощадити свій час, збережіть на ПК зразки необхідних документів, заповніть всі поля і відправте попередню заявку на обробку фахівцям через форму "Відправити заявку".

Ви знаходитесь тут:ГоловнаПослугиПідтвердження відповідностіСертифікація харчової продукції, товарів побутової хімії та парфумерно-косметичних виробів

Використання матерiалу цього сайту
можливе тiльки з посиланням на джерело

Повідомлення та інформацію про факти корупційних дій та інших зловживань службовим становищем з боку працівників ДП «Запоріжжястандартметрологія» Ви можете надавати за тел. +38 061 233-05-64, +38 061 220-01-69


Розроблено у 2014